Szanowni Państwo,

Stowarzyszenie „Partnerstwo i Rozwój” ma zaszczyt zaprosić Państwa do współpracy przy współtworzeniu inicjatywy „Kultura24”.

 

„Kultura24” jest nowatorskim w skali kraju rozwiązaniem, którego celem jest animacji życia kulturalnego na poziomie lokalnym oraz rozszerzenia zasięgu wydarzeń kulturalnych, sportowych i rekreacyjnych na obszar całej Polski. Nasza inicjatywa jest odpowiedzią na potrzeby lokalnych instytucji kulturalnych, społecznych i sportowych, w szczególności związane z rozwojem ich działalności w kontekście coraz bardziej ożywionej turystyki wewnątrzkrajowej.

W zamyśle twórców, „Kultura24” ma być nowoczesnym i rozbudowanym narzędziem promocyjnym, przeznaczonym dla lokalnych instytucji kulturalnych, zarówno publicznych, jak i prywatnych. Podstawową funkcją portalu jest nieodpłatne zamieszczanie przez instytucje kulturalne informacji i ogłoszeń o organizowanych wydarzeniach (kulturalnych, sportowych i rekreacyjnych) oraz możliwość sprzedaży biletów lub rozprowadzania bezpłatnych zaproszeń na te wydarzenia za pomocą scentralizowanego, internetowego systemu, o potencjalnie nieograniczonym zasięgu. Dzięki temu rozwiązaniu każda z instytucji może znacząco poszerzyć swoją bazę odbiorców, bez konieczności prowadzenia kosztownych kampanii promocyjnych, nieopłacalnych w przypadku przedsięwzięć lokalnych. Promocja ta będzie możliwa dzięki wykorzystaniu marki portalu, rozpoznawalnej w skali ogólnopolskiej i międzynarodowej.

Oprócz wyżej przedstawionego podstawowego sposobu działalności (ogłoszenia o wydarzeniach, sprzedaż biletów oraz rozprowadzanie bezpłatnych zaproszeń), w ramach rozwoju inicjatywy „Kultura24” możliwe będzie stosowanie również innych działań – planowana jest przede wszystkim doroczna gala pod patronatem Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, z rozdaniem nagród dla najbardziej aktywnych kulturalnie jednostek samorządowych. Istotnym środkiem działania będzie również budowanie silnej marki oraz stałej obecności portalu w mediach.

Inicjatywa „Kultura24” będzie rozwijana przy współpracy i pod patronatem instytucji publicznych, w szczególności samorządowych, ale także – podmiotów prywatnych. Ze względu na charakter, zasięg i sposoby działalności, „Kultura24” stanowi dla zainteresowanych współpracą podmiotów prywatnych, jako potencjalnych sponsorów, nie tylko znakomitą okazję do wsparcia kultury narodowej, ale również jest idealnym narzędziem do promocji i rozwoju własnej marki oraz budowania wizerunku podmiotu nowoczesnego i społecznie odpowiedzialnego. Z tego względu możemy zaoferować Państwu tak szeroką i bogatą ofertę współpracy.

Stowarzyszenie „Partnerstwo i Rozwój ma zatem przyjemność zaprosić Państwa do współpracy w przy budowaniu inicjatywy „Kultura24”.

Współpraca polegałaby na wsparciu powstania platformy kwotą nie mniejszą niż 5 000,00 zł, co równoznaczne byłoby z otrzymaniem tytułu „AMBASADOR KULTURY”, potwierdzony stosownym dokumentem oraz zamieszczaniem informacji wizualnej w serwisie www.kultura24.pl.

Wpłatę, z tytułem wpłaty 'Kultura 24”, prosimy kierować na konto:

97 1060 0076 0000 3380 0004 9078

STOWARZYSZENIE PARTNERSTWO I ROZWÓJ

ISTEBNA 739, 43-470 ISTEBNA

Z poważaniem

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Więcej w tej kategorii: Wielkie Narodowe Pisanie! »